bigmir)net TOP 100

Студентка престижного київського університету... замовила вбивство свого батька на Житомирщині
13.09.2017, 08:05
Бердичівською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом скоєння замовного вбивства з корисливих мотивів, що сталося у м. Бердичеві.

Установлено, що несприйняття батьківських зауважень та настанов щодо своєї поведінки призвели до виникнення неприязних стосунків між донькою та батьком.

Бердичівлянка, яка навчалася в одному з престижних київських університетів, вирішила, що і в подальшому не потребує ні батьківських настанов, ні самого батька взагалі. А тому особисто взялася за організацію свого злочинного умислу - вбивства батька.

Для реалізації скоєння злочину 21-річна студентка залучила свого знайомого, 19-річного жителя м.Бердичева. З ним розробили план та уклали між собою угоду: хлопець зобов'язався позбавити життя батька дівчини, за що мав одержати від замовниці винагороду, розмір якої попередньо не визначили.

Діючи за заздалегідь розробленим планом, дівчина по мобільному телефону подзвонила батькові та, під приводом передати належні їй речі, попросила його увечері вийти з будинку та передати її знайомому валізу з речами. Після цієї телефонної розмови вона повідомила свого спільника про час та місце зустрічі із батьком. Коли чоловік виніс речі, хлопець накинувся на нього та завдав тяжких тілесних ушкоджень, від яких потерпілий помер у реанімаційному відділенні міської лікарні, не приходячи до свідомості.

Такі умисні дії замовниці вбивства кваліфіковано за ч.3 ст.27, п.11 ч.2 ст.115, п.12 ч.2 ст.115 КК України (організація вбивства, вчиненого на замовлення та за попередньою змовою групою осіб), а злочинні дії виконавця кваліфіковано за ч.2 ст.27, п.6 ч.2 ст.115, п.11 ч.2 ст.115, п.12 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство, з корисливих мотивів, вчинене на замовлення та за попередньою змовою групою осіб).

На даний час обвинувальний у кримінальному провадженні направлено для розгляду до Бердичівського міськрайонного суду.

Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме Бердичівська місцева прокуратура.

Додатково: за вчинений злочин передбачено покарання - позбавлення волі строком від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Дзеркало Полісся

http://ria-m.tv/news/97936/na_vzyatke_za_kontrabandu_popalsya_tamojennik.html

12 сентября, примерно, в 18.00 на таможенном пункте пропуска "Чонгар" сотрудниками мелитопольского регионального отдела государственного департамента защиты экономики Национальной полиции был задержан начальник смены таможенной службы при получении взятки в размере 30 500 грн. 

Взятка давалась за провоз контрабандных алкоголя и табака. Товар находился в автомобиле в ВАЗ2109, который ехал из Мелитополя, а деньги в подсобном помещении, где располагаются таможенники. Пачка денег, перетянутая резинкой, лежала на полу.

Военная прокуратура Запорожского гарнизона проводит следственно-оперативные мероприятия. Автомобиль и херсонский таможенник доставлены в Запорожье для проведения следственных действий.

На цій сторінці є цікаві джерела:події, кримінал, плітки, вчиться читати між рядками...

13 вересня, у прокуратурі Київської області повідомили про розкриття фіктивної схеми по розмитненню вантажних вагонів у кількості 65 штук, що принесло збитків більш ніж на 5 млн грн

Сьогодні, 13 вересня, за процесуального керівництва прокуратури Київської області с​пільно зі співробітниками ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та ГУ внутрішньої безпеки ДФС України, у рамках розслідування кримінальних правопорушень, розпочатих за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України викрито схему ухилення від сплати податків під час митного оформлення 65 залізничних вагонів на суму понад 5 млн грн.

Установлено, що між іноземною компанією та українським товариством укладено контракт на придбання 65 залізничних вагонів, де грузовідпраником є один із вагонобудівних заводів Республіки Білорусь.

Так, вантажоотримувачем товару подано документи до Чернігівської митниці ДФС для оформлення залізничних вагонів в режимі транзит на загальну суму понад 2 млн доларів США.

Однак, згідно з документами наданими брокерами брокерської компанії до Полтавської митниці ДФС під час оформлення вказаних залізничних вагонів їхня вартість становила понад 1 млн доларів США.

Проте, інспектори митниці не врахували інформацію, яка містилась в транзитних деклараціях, у яких вартість товару більша на суму понад 1 млн доларів США. У зв’язку з чим державі завдано збитків на загальну суму понад 5 млн грн.

У ході досудового розслідування, проведено 10 санкціонованих обшуків у містах Києві, Чергнігові, Кременчуці та Полтаві та вилучено документацію з приводу купівлі-продажу, транспортування вказаних залізничних вагонів, а також інші документи на підставі яких здійснювалось розмитнення товару.

Досудове розслідування кримінального провадження триває.

13.09.2017 15:24

Генеральная прокуратура Украины (ГПУ) совместно с СБУ и Национальной полицией задержали за взятки заместителя начальника управления логистики - начальника отдела ресурсного обеспечения Государственной полиции охраны Нацполиции. Об этом сообщает пресс-служба ГПУ.

Следствие установило, что чиновник ежемесячно требовал и получал от работников различных региональных подразделений полиции неправомерную выгоду в виде талонов на горючее, за невмешательство в процедуру проведения тендерных торгов по закупке горючего.


Он был задержан при получении очередных ежемесячных отправлений через почтово-логистические центры от одного из региональных подразделений полиции.

Следствие также задокументировано аналогичные факты получения неправомерной выгоды, которые имеют место и от других областных управлений полиции охраны.

В настоящее время проводятся следственные действия с целью установления всех обстоятельств преступления, привлечения виновных к ответственности.

Также продолжаются обыски в административных помещениях Департамента полиции охраны Украины и восьми областных ее управлениях (Закарпатской, Одесской, Черкасской, Ровенской, Днепропетровской Сумской, Запорожской и Кировоградской областях), по месту жительства лиц, причастных к совершению преступления, а также решается вопрос об избрании подозреваемому меры пресечения в виде содержания под стражей. Досудебное расследование продолжается.

За совершенное преступление чиновнику грозит лишение свободы сроком до 10 лет с конфискацией имущества и с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет. // источник: РБК-Украина